O firmie


Firmę ins design charakteryzują trzy słowa indywidualizm , nowoczesność, styl to właśnie chcemy zagwarantować naszym klientom. Głównym celem jest oferowanie produktów zaprojektowanych w sposób jednostkowy, charakteryzujących się przede wszystkim bardzo wysoką jakością oraz ciekawym desiagnem.
Spośród wielu firm działających na rynku wyróżnia nas przede wszystkim indywidualne podejście do klienta, który może mieć wpływ na ostateczny kształt, wymiar oraz rodzaj materiału z jakiego dany produkt zostanie wykonany.
Cechuje nas przede wszystkim młodość, świeżość, kreatywność, chęć tworzenia rzeczy unikatowych spełniających wymagania każdego klienta. Do produkcji wykorzystujemy nowoczesne tkaniny w większości odporne na zabrudzenia, o zróżnicowanych fakturach oraz bardzo bogate kolorystycznie.
Skóry naturalne znajdujące się w naszej ofercie to wysokiej jakości włoskie gatunki również w szerokiej gamie kolorystycznej. Galanteria skórzana zawsze wykonywana jest ręcznie. Każdy element wycinany jest ręcznie i dopracowywany do samego końca.To sprawia, że nasze produkty są unikatowe i jedyne w swoim rodzaju.
W dzisiejszych czasach ręczna praca to rzadkość jest więc ona naszym dużym atutem. To samo dotyczy pozostałych produktów, o których detale dbamy w najmniejszym stopniu. Zwracamy uwagę przede wszystkim na jakość wykonania poszczególnych elementów, które mają stanowić idealną całość.

ins design

indywidualne podejście dla każdego klienta

wykorzystanie nowoczesnych tkanin i form

oferowanie produktów stylowych i unikatowych